Misja

Misja Milewski Grow With Us – czyli wzrastaj razem z nami!

Założona w 2007 r. firma Milewski Grow With Us (początkowo Milewski & Partnerzy) stała się jednym z wiodących w Europie dostawców największych wydarzeń w postaci eventów, kongresów tematycznych, seminariów i warsztatów. Wierzymy, że świadoma edukacja jest fundamentem sukcesu każdego człowieka i organizacji. Od ponad 12 lat z dumą służymy innym w przemianie ich pasji w styl życia. Pomagamy naszym klientom: żyć pełniej, osiągać więcej, żyć po swojemu, żyć z pasją i tworzyć życie, na jakie zasługują i do którego dążą, poprzez dostarczanie wiedzy i narzędzi, które kształtują umiejętności, na najwyższym światowym poziomie.

Jako zespół na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość tego co robimy. Nie interesują nas żadne kompromisy w tej materii. Być może dlatego nasze dokonania mówią same za siebie:

  • Ponad 300.000 realnych klientów na naszych wydarzeniach na żywo w ciągu ostatnich 12 lat!
  • Transmisje online, które dotarły do ponad 10 mln Polaków w kraju i za granicą, których celem była edukacja i dawanie wartości.
  • Największy w historii Polski event inspiracyjny na ponad 25.000 uczestników podczas wydarzenia stadionowego (Życie Bez Ograniczeń kwiecień 2015 r.).
  • Rejestracja 7000 uczestników w 2 h, dzięki szczegółowo zaplanowanej logistyce i autorskim pomysłom (wizyta Anthony Robbinsa w Polsce).
  • Od wielu lat pełnimy jakże ważną rolę prekursora w naszej branży wyznaczając nowe trendy. Jako pierwsi wprowadziliśmy na nasz rynek czołowe światowe marki. Jako pierwsi umiejętnie łączyliśmy wystąpienia inspiracyjne ze sztuką, teatrem, muzyką i tańcem tworząc formaty, które są znane na całym świecie.

W co wierzymy?

Człowiek – jest zawsze na pierwszym miejscu i jest największą inspiracją do działania, by poszukiwać jeszcze lepszych rozwiązań w obszarach rozwoju i biznesu.

Innowacyjność – tylko ciągłe poszukiwanie nowego lub udoskonalanie istniejących wzorców jest jedyną drogą do poszukiwania skutecznych rozwiązań. Może dlatego przez lata staliśmy się wzorem w branży wyznaczając wiele nowych trendów.

Skuteczność – jest jedyną miarą prawdy. Dlatego gdy nie organizujemy dla was kolejnego eventu, warsztatu lub nie wprowadzamy nowej marki na rynek, ciągle się doskonalimy, bo tylko w ten sposób każdego dnia możemy stać się lepsi.

Międzynarodowość – jest kluczem do rozwoju. Przez lata współpracowaliśmy z najlepszymi autorytetami na świecie w dziedzinach rozwoju, biznesu i sprzedaży. To pozwoliło nam zyskać szerszą perspektywę na otaczający nas świat i zaproponować rozwiązania, które po prostu działają. Zaufały nam największe marki w kraju i na świecie. Ten kapitał zaufania z powodzeniem wykorzystujemy realizując nasze inicjatywy.

Odwaga i Impet w działaniu – nie boimy się nawet największych wyzwań, wręcz je kochamy! Realizowaliśmy wydarzenia z budżetem przekraczającym 10 mln zł na jedną imprezą, jak i mniejsze. Za każdym razem kluczem do wyboru projektu jest radość tworzenia, pasja i pewność, że pomoże to naszym klientom uzyskać lepsze rezultaty.

Kreatywność – jest fundamentem każdej kampanii i projektu jakie realizujemy. Każdego dnia budzimy się z pytaniem – Czego nowego potrzebuje ten świat? Co jeszcze możemy zrobić? Amerykański format na naszym rynku? Proszę bardzo, zrobiliśmy ich wiele. Włączenie sztuki do wydarzeń rozwojowych? Byliśmy pierwsi, którzy przecierali szlaki w tej dziedzinie. Ciekawe projekty pozwalają nam się rozwijać i osiągać kolejne szczyty.

Jakość – jeżeli szukasz najwyższej światowej jakości i nie interesują Cię kompromisy, jesteś w najlepszym możliwym miejscu.

Jesteśmy tu po to, by przyczynić się do wzrostu jakości życia każdego człowieka na tej planecie. Marzymy odważnie i śmiało realizujemy nasze plany. Wierzymy, że dołączysz do niektórych z nich.

Witaj w Milewski Grow With Us firmy powstałej z Pasji do każdego człowieka, którego spotykamy na swojej drodze.